| florymee12 a întrebat:

Ce licee imi recomandati cu media 8, 50?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mediile vor rămâne cam aceleaşi;)

Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 :)

Poţi scrie pe Fişa cu opţiuni orice liceu doreşti - preferabil cu medie sub 9 :)

Vezi lista liceelor şi mediile din 2013 ( în ordine descrescătoare ) la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/alege-liceu-pas-2?county_id=10&page=3

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| AlexandraCris a răspuns:

Din ce judeţ eşti?

| ccaattaalliinn a răspuns:

Dar de unde esti?

| AlexandraCris a răspuns (pentru ccaattaalliinn):

Cri cri cri... laughing

| ubhgyfytddtfhfgdf a răspuns:

De fiologie, mate-info, stiintele ale naturii... Ar trebuii sa te duci la un liceeu teoretic. media ta este foarte buna

| florymee12 explică (pentru AlexandraCris):

Bucuresti

| AlexandraCris a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/......-bucuresti
Părerea mea.
Nu sunt din Bucureşti.
Am stat ceva să caut :))
Spor la învăţătură!