| CoMyYySiAtat a întrebat:

Ce licee imi recomandati(din Bucuresti) pentru media 9.64?

Răspuns Câştigător
| RickGrimes a răspuns:

Colegiul Naţional "Sfântul Sava" happy

5 răspunsuri:
| CoMyYySiAtat explică (pentru RickGrimes):

Cu 9,64? Nu prea cred...Am media prea mica pentru Sava...Totusi o sa-l pun pe lista cu optiuni happy

| RickGrimes a răspuns (pentru CoMyYySiAtat):

Nu este adevarat! Media este buna, deoarece o sa se scada mediile de admitere anul acesta, il bagi primul pe lista cu optiuni si intri 80%!

| CoMyYySiAtat explică (pentru RickGrimes):

Ok, daca intru... fundita e a ta laughing Sper sa ai dreptate!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde ce specializare preferi...

Vezi lista liceelor şi mediile din 2013 ( în ordine descrescătoare ) la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/alege-liceu-pas-2?county_id=10&city_id=

Cel mai probabil, va fi o scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 :)

Poţi scrie pe Fişa cu opţiuni orice liceu doreşti;)

Vezi alte detalii în "Broşura Admiterii 2014" de la linkul :
http://ismb.edu.ro/......014_15.pdf

Toate cele bune.

| CoMyYySiAtat explică (pentru RickGrimes):

Imi cer scuze ca a durat atat pana sa iti declar raspunsul castigator, insa nu am mai intrat pe site curand deoarece nu obisnuiesc sa-l frecventez. Oricum astazi mi-am amintit de raspunsul tau si tinand cont de ceea ce am promis, fundita iti apartine happy