| Ciresikaaa a întrebat:

Ce medie trebuie sa ai sa intri la filologie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Media poate varia in functie de elevii care vor un loc la acel liceu! daca vor fi elevi cu medii foarte bune atunci vor intra1 se intra in functie de medie...insa asa cu aproximatie ar fi cam 8, 00 (cea mai mica) si poate ajunge pana la 10:0 Daca un elev cu media 10 vrea sa intre la acel profil va intra si dupa el urmatorii cu mediile cele mai marihappy si la liceele teoretice se invata foarte mult si se intra cu medii bunicele! deci succes:0 sa intri acolo unde iti doresti:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este un liceu bun o sa fie media de admirere peste 8. 5! daca este un liceu mai slab se poate intra cu o medie mai mica (mult mai mica)

| Ciresikaaa explică (pentru anonim_4396):

Este liceu teoretic.

| Ciresikaaa explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciresikaaa):

Multumesc si eu pentru funda:*!