| andreea54 a întrebat:

Ce ore se fac la profilul tehnician poligraf (liceu)? E greu? Si la ce materii se dau teze?

6 răspunsuri:
| xtreme95 a răspuns:

Ce ar fi sa mentionezi orasul? si numele liceului? Ca noi nu suntem Cristian Gog sa stim ce ai in cap.

| andreea54 explică:

Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xtreme95):

Lasal dracului si pe Cristian Gog, nu e decat un mare sarlatan.

| xtreme95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt fan nici nu m-am uitat la romanii au talent dar l-am folosit ca exemplu ca sa se inteleaga.

Andreea54:

esti aeriana? am intrebat numele liceului si orasul, sti cate licee sunt in buc? cu acelasi profil? eh afla ca cel putin 6 stiu eu.

| andreea54 explică:

Ce ore se fac la profilul tehnician poligraf in liceu Media Bucuresti, in clasa a 9 a si a 10 a? E greu? Si la ce materii se dau teze? Dau FUNDA

| RLaurentiuS a răspuns:

Sunt elev in clasa a 12 la Colegiul Tehnic "Media" si nu ti-l recomand.Da materiile sunt mai usoare pt.bac,dar profesorii de 2 lei si din 200 de elevii care au dat bacu decat 20 au luat in liceu deci o medie de +/- 10%. Sunt prea multe de zis de acest liceu, daca vrei o sa tii le scriu.