| andreiadrian102 a întrebat:

Ce parete aveti despre giulgiul din Torino?! Sau despre Arcul de triumf din Franta si din Bucur esti sau despre coloseum sau despre Lisa bona? Vedeti ca si oamenii buni au construit, au facut treaba? Cei care ii demonizau sau inscenau ca pacatosi au mintit ca ar fi prosti retardati bunii oamenii.Sigur ca e mai mult mana Lui Dumnezeu:a Prea Bunilor cristosilor isusilor, a Sfintilor Purilor.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata sa pui virgule si pe urma discutam de arcul de triumf.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu prea au legatura unele cu altele.
Pune o singura intrebare, ai mai multe sanse sa primesti raspuns

| andreiadrian102 explică (pentru suntserios):

Va bateti joc?! Va legati de virgule?! Va prefaceti ca nu intelegeti intrebarile si raspunsurile!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru andreiadrian102):

Eu inteleg doar intrebarile sau doar raspunsurile. Nu pe amandoua.

| andreiadrian102 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Legatura consta in faptul ca au fost facute de catre Prea Buni cristosi isusi, Sfinti Puri, pat paterni si chiar de catre buni normali oameni si nu de catre dominus cal calai pedepsitori batjocoritori batausi criminali tortionari de pe negativ sau dominatori.

| andreiadrian102 explică (pentru suntserios):

Nu aveti simtul umorului.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru andreiadrian102):

Deloc. E drept. Nu mi s-a parut deloc amuzanta intrebarea.