| Justasimplequestion a întrebat:

Ce pot sa fac daca nu mai am diploma de bac si pe cea de 12 clase? Trebuie sa le iau tot de la liceul la care am invatat si l-am terminat cam acum 3 ani? Mersi!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, mergi la liceu si soliciti duplicate ale diplomelor, pe motiv ca le-ai pierdut sau au fost furate, dupa caz.

2 răspunsuri:
| Justasimplequestion explică (pentru Ioandelasal):

Am si o copie a diplomei de bac crezi ca ma r ajuta cu ceva? Nu stiu gen sa mi o dea mai repede...sa nu mai caute pe acolo ca s 3 ani totusi

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Justasimplequestion):

Poti sa duci si copia, probabil ca o sa gaseasca mai repede sau pot sa-ti completeze duplicatul dupa copie.