| Humăn a întrebat:

Ce trebuie pentru inscrierea la liceu daca am dat examen pentru bilingv?

Răspuns Câştigător
| FaraSareDoi a răspuns:

Fisa aceea anexa pe care ai dus-o la liceul in care ai dat examenul, pentru a te inscriere va fi necesara. O vei lua de la scoala. In rest pentru inscriere iti mai trebuie copii dupa certificatul de nastere si buletin... si nu mai stiu exact ce alte acte.

4 răspunsuri:
| Pacc7 a răspuns:

Pai examenu ce l-ai dat tu te ajuta sa ajungi la o clasa bilingva daca l-ai luathappy sau nu stiu ce vr sa intrebiwinking

| Humăn explică (pentru FaraSareDoi):

Fara acea anexa ce se poate intampla? poate fi respinsa cererea la orice liceu? sau doar la bilingv?

| FaraSareDoi a răspuns (pentru Humăn):

Fisa aia anexa iti trebuie doar daca vrei sa dai la un profil bilingv. Daca nu o ai sau daca ai fost respins la proba( ai luat sub 6) nu te mai poti inscrie. Iti trebuie dovada ca ai dat acea proba si ca ai promovat-o. La mine la scoala ne-a cerut-o inapoi dupa ce am primit rezultatul si ne-o vor da cand ne va trebui la inscriere.

| mg112mada a răspuns:

Citeste in brosura!