| CosminGanea231 a întrebat:

Ce voia cu adevarat Adolf Hitler sa faca cu Europa, daca castiga razboiul?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Petrol,gaz, sclavi in fabrici, putere economica mondiala, ca nazi sa stapaneasca timp de 1000 de ani,sa rada evrei de pe pamant si tigani si slavi si lgbtq,sociali,comunisti,democrati,atei,iar berlinul sa devina un fel de egipt =ma refer la piramide, nebunul asta a omorat si atei nu cum spun uni ca era ateu, vrea sa ucida si pers dizabilitati mintale, fizice, sa creeze o rasa perfecta -eugenism

16 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Doar el știa!

| CosminGanea231 explică (pentru Hyperion7):

Adevarat si asta.

| CosminGanea231 explică (pentru RAY):

Nu inteleg cum de omul asta a fost asa de diabolic...

| RAY a răspuns (pentru CosminGanea231):

Nu e adevarat, exista cartea mein kampf si planuri in caz ca castiga razboiul, asta a spus tot ce avea de gand

| Hyperion7 a răspuns (pentru RAY):

Oamenii sunt ipocriți, iar Hitler sigur a fost de o ipocrizie nemaiîntâlnită!
Bine, și de o ura nemărginită, dar e partea a doua astahappy

| RAY a răspuns (pentru CosminGanea231):

Britanici au omorat toti nativi din Australia, america de nord, africa multi sclavi, pe chinezi le droga, in india pe cati a omorat si in prezent americani, inca de pe vremea romanilor germani nu faceau sex cu una de alta natie doar intre ei, ei mereu sa crezut superiori si sunt asta e adevarul desi au facut multe rele, nebuni astia din 1945 fac opusul a ceea ce a avut de gand hitler, hitler nu a omorat si soldati lui, Germania era invinsa, platea tribut, era saracie curata, comunismul prindea bine, evreu conduceau totul fiind suspecti ca datorita lor au pierdut primul razboi

| RAY a răspuns (pentru Hyperion7):

Asa nebun cum era a spus si niste adevaruri, nu uita ca si in ro tepes este popular sau Ion Antonescu

| Hyperion7 a răspuns (pentru RAY):

Poate Tepes a fost cum a mai fost, dar Antonescu clar nu.
Antonescu a fost buba pentru români

| RAY a răspuns (pentru Hyperion7):

In democratie conteaza majoritatea iar majoritatea lar vota asa si pe ceasca

| MistarGoGu a răspuns (pentru CosminGanea231):

Ai văzut vreun DICTATOR sau alt specimen similar sa conducă SINGUR? NU exista! În toată istoria NU vei găsi asa ceva! Toți au în jurul lor o gasca de lingăi care pupa dos-ul CAT timp le este bine și au CEVA de câștigat! Bani, putere și influenta! Când se termina carnea de pe ciolan este ARUNCAT la gunoi!

| mODIN a răspuns:

Ma streseaza groaznic cand citesc interpretari atat de simpliste la intrebari de genul. Daca il reduci pe Hitler la "om rau" sau "nebun" n-ai inteles nimic din istorie si ai studiat-o degeaba.

Ce voia sa faca? Sa opreasca migratia popoarelor dintr-o parte in alta, pastrandu-le in teritoriul natal; sa asigure evreilor Israelul pentru a avea si ei propria tara; sa promoveze cultura, traditiile si ideile nativ europene in detrimentul celor importante din afara; sa reduca cateva din excesele capitalismului, dar fara a impune comunism propriu-zis.

Asta voia sa faca. Ideile astea puerile cum ca voia sa fure tot si sa omoare pe toata lumea si sa fie el seful la toti exista doar in desene animate si mintile astora care fac pe desteptii pe internet.rolling on the floor

| MistarGoGu a răspuns:

Numele lui REAL : Schickgluber sau asa ceva iar una din bunici de origine evreiasca! Numai dacă te uiți la filme de arhiva și analizezi gesturile, tonul și mimica fetei îți dai seama ca era un PSIHOPAT NOTORIU!

| LisaJulie a răspuns (pentru RAY):

Cel mai bun raspuns al saptamanii

| LisaJulie a răspuns (pentru RAY):

Voia sa construiasca piramide in Berlin? Nu stiam! Stiam de Volkshalle

| gabicoo a răspuns:

Vezi filmul de ficțiune Faterland din 1994 cu Rutger Hauer
https://m.cinemagia.ro/filme/fatherland-conspiratia-10120/
Cam așa ar fi arătat o Europă dominată de Germania nazistă învingătoare în război.

| ReddY25 a răspuns:

O nebunie