| xAnonimBlack a întrebat:

Ceao TPU, daca merg la liceu sportiv la handbal si cand ajung la facultate vreau sa merg la politie se poate? pentru ca in 4 ani de liceu sa fac handbal, totusi sa fiu in forma sa mai si cresc, si pe cand merg la facultate sa merg la politie. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Cr1zzu a răspuns:

Ai toate sansele sa faci ce tiai propus asa a facut si varul meu doar ca el a facut baschethappy deci ai toate sanselehappyFUNDA?

| xAnonimBlack explică (pentru Cr1zzu):

Da, dar daca fac handbal 4 ani la liceu si cand ajung la facultate vreau la politie se poate?

| Cr1zzu a răspuns:

Sigur! se poate dar trebuie sa ai si cunostintele necesarehappynu sunt grele bafta in continuarehappy FUNDITA?