| anonim_4396 a întrebat:

Colegii mei imi spun tocilara pentru ca am numai 9 si 10. Voi credeti ca sunt?

Răspuns Câştigător
| bluelife a răspuns:

Daca inveti nu inseamna ca esti tocilara lasa-i sa rada ei acum ca tu vei rade mai tarziu cand vei realiza ceva in viata. fundita?big grin

44 răspunsuri:
| Traian a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru. dar de fapt eu nici nu invat dor retin din clasa. am ajuns la concluzia ca sunt invidiosi pentru ca ei abia se chinuie sa sa nu ramana corigenti iar eu iau notele mari de fiecare data

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci cred ca te-ai convins pana acum ca sunt invidiosi cei care ti-au pus eticheta asta laughing
dar, oricum, cand iti mai spun ei asa, sa le zici "mai bine tocilar, decat ignorant!"
:*

| aalwayss a răspuns:

Nu, nu esti. Pai si eu am 9 si 10, dar s-au strecurat 2 de 8 pe acolo.In fine. Sper ca nu esti genu`care invata tot timpu` big grin

| Lexii a răspuns:

Este o prostie ce spun ei.
Eu sunt acum in clasa a 7, iar pe semestru asta am media 10 la toate materiile.
Si mie imi ziceau inainte dar acum cand au observat ca nu ma afecteaza deloc au renuntat.
Si stai linistita mai bine sa te considere "tocilara" decat "proasta clasei".
Nu e nimic rau in faptul ca inveti, este pentru binele tau, pentru viitor. O fata care invata bine nu inseamna ca e vreo tocilara cu aparat dentar si fraiera clasei, din contra o fata care invata este privita cu alti ochii si de catre baieti care apreciaza o fata cu capu pe umeri nu orice curva proastawinking.
Deci de acum inainte cand te mai fac tocilara spune. le "Mai bine desteapta ca mine, decat prosti fara viitor ca voi". Eu mereu le.am spus asta! Succes!:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu
din contra poti sa le dai tu peste nas ca nu sunt la fel de inteligenti ca tine.

| PredatoR a răspuns:

Normal ca esti tocilara, de-ai sti cat ma enervatiwaiting cand e vorba sa chiulim toata clasa, se gasesc vreo 3 tocilare sa ne strice treaba. Esti o mare tocilara, daca iti zic ca esti tocilara, inseamna ca esti

| Alyn_9998 a răspuns:

Normal canu esti... poate inveti dar nu inseamna ca nu te distrezi NU?tongue

| inna a răspuns:

Inteligenata, nu tocilara happy

| forever4you a răspuns:

Mai stii care-i faza, poate unii sunt invidiosi si altele, o sa vada ca o sa iei si note mai mici adica toti va trebuii sa luam o data si o data note sub asteptarile noastrewinking

Si eu le am cam la fel numa-i ca am si 7 si 8 si 5big grin dar asta-i viata, ce vre-i nu-mi place scoalabig grin

| pwp a răspuns:

Daca tocesti o lectie iar peste 2 zile o uiti, esti tocilara!
daca inveti si iti intra ceva in cap nu esti happy

pa-pa

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Nu...
Si eu sunt in situatia asta!
Nu'i mai suport... angry

| LoLLyPoopPuuupzzYou a răspuns:

Nu esti doar ca inveti adica si eu am numai de 9 si 10 si copiii nu imi spun ca sunt tocilara doar ca invat bine ast`i asa m-a facut mama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu si eu am 2 de 9 si in rest 10.si pe mine ma faceau tocilara dar nu-i baga in seama si te vor lasa in pace.In plus a fi tocilar e chiar opusul cuvantului a fi destept