| bianca37 a întrebat:

Credeti in manifestare? Daca da, povestiti mi intamplari de ale voastre, as vrea mai multe detalii si informatii despre manifestare

5 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Manifestare a ce? A vremii de afara? A unor fenomene fizice sau chimice? A altor actiuni care mai de care? Eo intrebare foarte interpretabila. Specifica exact ce fel de manifestare.

| bianca37 explică (pentru StoicAnalysis):

Am vazut ca multe femei au manifestat ca fostii lor sa se intoarca la ele, sa aiba bani si asa mai departe

| StoicAnalysis a răspuns (pentru bianca37):

Cum adica "au manifestat ca fostii lor sa se intoarca la ele"? Adica le-au facut vraji sau ceva de genul?

| bianca37 explică (pentru StoicAnalysis):

Vraji nu! Cauta pe Youtube pe internet

| StoicAnalysis a răspuns (pentru bianca37):

Manifesta, manifest / manifesta, manifestezverb
1. tranzitiv A exprima, a arăta, prin comportare, prin atitudine etc., un sentiment, o tendință.

Asta inseamna a manifesta. Din DEX.