| Deyaa2 a întrebat:

Cum vi s-a parut evaluarea nationala la mate?

Răspuns Câştigător
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Mi s-a parut mai usor la romana. :d
Si mie mi-a luat mult timp xD Desi nu stiu de ce, oi fi lucrat eu dezordonat. De obicei nu imi lua 2 ore sa termin o varianta.
Si vad ca majoritatea e de parere ca ultima problema a fost cea mai grea. Mie nu mi s-a parut cine stie ce thinking Mi s-a parut mai grea prima de la partea a 3a laughing Dar doar din cauza distantei aleia de la punctu' c.
In concluzie, a fost... asa si asa. laughing

14 răspunsuri:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Stupida rau de toto! adica frate ultima problema de unde naiba au scos-o? Imi pare rau dar nu sunt un geniu ca sa pot rezolva prostia aia!

| ToxicDump a răspuns:

Grea, comparando cu cea de la sesiunea speciala! Si cred ca iau 5, dar eu nu is de 5 la mate happy.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

M-a enervat ex cu albina...

| Insomnii a răspuns:

Foarte grea in special ultima problema.

| FollowTheLight a răspuns:

Mai grea decat ma asteptam...ex 2 de la subiectul 2 o fost cam stupid, si ultima problema de la partea a 3 la fel.>.

| Sorelina a răspuns:

Asa si asa

| roxana94 a răspuns:

Cand veti afla rezultatele?

| DanielxD a răspuns:

A fost usor insa mie nu mi-a dat la ex 3 sub II.Nu mi-a dat.straight face

| AndreRaluca a răspuns:

Subiectele au fost usurele, dar cel putin la mine in clasa s-a copiat pe rupte.Toata lumea, in afara de mine.si da, ma laud, dar e adevarat.happy. macar am constiinta curata.ca iau nota pe merit.happy la subiectul 3 la ex 2.primul punct, n-a fost prea clar...am calculat distanta ca raza primului semicerc+MD...eu asa am inteles ca e.straight facesper sa fie bine.happy

| Anon1mxD a răspuns:

Destul de grea :yawn Funda?!

Răspuns utilizator avertizat
| Everything a răspuns:

Nu foarte grea...da' nu s-a dat suficient timp(prea lunga)

| AliiiMaddy a răspuns:

Grea! straight face, nu stiu daca iau 6... si eu is de 8 la mate.

| Magda96 a răspuns:

Culmea.eu am facut problema. 2 de la partea a III a si m`am incurcat la 1 rolling on the floor voi cum v-ati descurcat?