| anonim123456789087654321132424 a întrebat:

Daca am ramas cu o restanta pe anul urmator, trebuia sa merg si la laboratoare? Si daca nu am mers, credeti ca mai pot rezolva ceva pana la restante?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Deci tu ai ramas cu restanta la o materie la care ai laboratoare, nu? In anul in care ai avut acea materie te-ai dus la laboratoare? Daca da, inseamna ca ai laboratoarele finalizate si restanta e doar la examenul final. Daca nu te-ai dus, mergi si vorbeste cu profesorul. Unii accepta altii nu accepta dar macar apreciaza ca intrebi inainte si nu te duci direct la restanta

1 răspuns: