| Malina9 a întrebat:

Daca vreau sa merg la un liceu de stiinte sociale,si am prima limba franceza, voi da teza la franceza sau la engleza?

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Păi ai putea să te duci pe științe sociale franceză-germană.
Acolo jumătate de clasă face francă și jumate germană. Tu te duci la franceză și atunci dai teză la franceză.
Engleză faci 2 ore pe săptămână sau 3. N-ai treabă, o să fie ușor.
Mult noroc.

| awspam a răspuns:

Probabil poti sa alegi din ce limba invatata in ani anteriori vrei sa dai

| Malina9 explică (pentru EvilThoughts):

Si stii si un liceu cu germana-franceza?

| EvilThoughts a răspuns (pentru Malina9):

Păăăăi eu sunt din C-ța și la mine în liceu, în Călinescu, există clasa asta.