| Toni1p000 a întrebat:

De ce este nevoie sa întru la seral? Sunt clasa 11 la profesionala.

2 răspunsuri:
| Kizer a răspuns:

Nu este neaparata nevoie dar este cel mai indicat. In situatia ta poti fie sa intri la seral fie la liceu unde o sa trebuiasca sa mai faci 2 ani si pe urma sa dai bac-ul. Aceste solutii sunt ca sa ai o calificare mai inalta sa zic asa. Deci te ajuta destul de mult. Dar decizia tot ramane a ta.

| Toni1p000 explică (pentru Kizer):

Scuze Nu m-am exprimat cum trebuie. Eu vreau sa știu de ce documente am nevoie sa întru la seral