| AlexandruAndreea a întrebat:

De ce nu se pot posta probleme de matematica?

Răspuns Câştigător
| CryChristiAN a răspuns:

Pentru ca sunt prea grele( pentru ''newtonii'' din ziua de astazi). Doar n-oi vrea ca Basescu sa le rezolve nu?

6 răspunsuri:
| AlexandruAndreea explică:

Am uitat un mic lucru : De ce nu se pot posta probleme de matematica pe acest site? Asa e mai bine, cred... laughing

| CryChristiAN a răspuns (pentru AlexandruAndreea):

Pentru ca se considera a fi ''tema''. Crede-ma ca multi au postat probleme, iar eu le-am rezolvat pe toate, dar din pacate, adminii nu sunt de acord cu acestea.

Scuze, la raspunsul la care mi-ai dat funda, eu m-am referit in general. Nu am stiut ca te refereai la acest site pentru ca nu vreau sa jignesc pe nimeni.
Da. Serios vorbind, pe acest site nu poti posta probleme pentru ca se considera tema.

| AlexandruAndreea explică (pentru CryChristiAN):

Nu-i nimic, nu aveai de unde sa stii insa acum stiu raspunsul. Deci se ia in serios regulamentul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incalca regulamentul...

Răspuns utilizator avertizat
| Chαяtreux a răspuns:

Fara teme pe TPU