| Andrei_Drei_1992 a întrebat:

De ce trebuie sa pui tot felul de intrebari proaste si ceri sfatul altora?, cand tu singur poti sa faci sau sa incerci sa faci acel lucru atat de banal si sa-ti raspunzi singur la intrebare...de ce nu mai face nimeni nimic de unul singur fara sa ceara parearea altora ("sa traiesti dupa parearea altora nu este decat o slcavie") sunteti dependenti de parerile altora nu sunteti in stare sa faceti nimic de capul vostru sunteti niste oi care nu aveti niciun scop si niciun drum in viata si va lasati condusi de altii puneti.va creierul ala la treaba cititi -invatati folositi. l ca de aia il aveti - se duce in gropa lumea asta de azi imi pare rau pentru voi sunteti tristi tare

10 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Faptul ca esti membru pe acest site arata ca si tu faci parte dintre cei care au nevoie de parerile altora.

| PeaceDay a răspuns:

Adevar graiesti omule!

| InuIo a răspuns:

Nu zic ca nu ai dreptate in cazul unora care intreaba chestii de genul: Am papuci astia [poza] ce rochie s-ar asorta? dar nu ne pune pe toti in aceeasi oala cum s-ar zice. Si daca te referi cumva la site dupa cum zice sabin89 faptul ca esti membru demonstreaza ca si tu faci parte din aceeasi categorie.

| darrio2007 a răspuns:

Ai dreptate.Si inca nu ai vazut tot.De azi esti pe site.

| darrio2007 a răspuns (pentru sabin89):

Lasa-l.Ca abia a intrat si el azi.

| ghiolbitza a răspuns:

Faptul ca ai scris o fraza intreaga fara semne de punctuatie e o dovada ca si tu ai creier dar nu-l prea folosesti. Cum vrei sa fii luat in serios daca nu stii sa scrii corect in limba materna? Mai sunt si oameni care vor sa invete din greselile altora, n-or avea ei timp sa le faca pe toate...

| Andrei_Drei_1992 explică (pentru sabin89):

Daca am intrat aici nu inseamna ca am nevoie de parerile cuiva am intrat doar sa postez mesaju ala in rest nu ma intereseaza de nimeni si nimic

| AlexanderAdrian a răspuns:

Pentru ca nu toti sunt inteligenti sau suficient de hotarati sau le place sa comunice - sa ceara si sa afle si alte pareri desi le au cu siguranta si pe ale lor.

| Andrei_Drei_1992 explică (pentru ghiolbitza):

Fatul ca tu imi atragi atentia despre cum am scris eu, ma lasa rece,, am intrat pe sait sa postez mesajul ala pentru lumea asta de aici. Nu-mi pasa de ce mai zici si ce mia zic altii mai departe, nu ma intereseza si nu vorbescu cu oamenii astia virtuali ca tine si ca multi altii

| ghiolbitza a răspuns (pentru Andrei_Drei_1992):

Wa, eu ti-am facut observatia aia in speranta ca ai sa intelegi ce vreeau sa zic. Daca tu esti un copil frustrat care a scapat la net, stai dracul pe Hi5 nu pe site-uri cu oameni virtuali.pfff!