| dannyela a întrebat:

De unde pot copia toate subiectele de la bacalaureatul din 2012?

2 răspunsuri:
| SweetDeeaSwees a răspuns:

Din cap.Invata tu putoare nu fi fraiera ca daca te prind mentorii sau daca te captureaza pe camerele de filmat iti iei adio de la viata si nu mai ai ce face.Lasa penisu si cumparaturile, si alea is bune dar nu sunt importante.

| dannyela explică (pentru SweetDeeaSwees):

In primul rand vorbeste mai frumos ca sunt mai mare decat tine, nu ma cunosti si nu stii cum sunt, eu vreau doar variantele ca sa le invat nu pentru a copia la examen.Multumesc pentru ajutor.