| Dena01 a întrebat:

Deeci, cum v-a fost prima zi de scoalaa? :*

17 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ne citi diriga niste norme de protectie apoi ne pusa sa semnam. Avem aceeasi profesori cu exceptia doamnei de geografie care a iesit la pensie si e inlocuita de un barbat de care nu stim prea multe. Sper sa fie bine.Am fost mutati intr-o clasa recent renovata si arata super.Am ramas doar 18 in clasa si cum sunt a -12-a e ultimul meu an de liceu.In rest totul a fost bine.

| Petronela a răspuns:

Frumos

| Zenithf a răspuns:

Ca oricare zi de luni - "iar o trecut weekend-ul, iar la lucru?" - yawn
Dar la tine, te-ai bucurat sa-ti revezi colegii? happy

| G a răspuns:

Faina. big grin prima zi de liceu, diriga (e de istorie; clasa de mate info da' diriga de istorie laughing ) pare de treaba, voi avea o parte din profii mei din 5-8 (am facut gimnaziul la aceiasi scoala), orarul e ok, sunt in clasa cu 6 din colegii de gimnaziu, clasa arata ok (dar mai are nevoie de imbunatatiri alea alea laughing ), sper doar ca profii noi sa nu fie rai. laughing

| Christina a răspuns:

Frumos. Avem cativa profii noi, avem aceiasi diriginta ( e profesoara de religie si e foarte de treaba ), aceiasi clasa (de 3 ani). Putin trista ca s-a terminat vacanta si ca sunt in clasa a 12-a, in rest e ok happy

| louis3 a răspuns:

Nashpa! La ora 08:00 telefonul suna "ca disperatul", m-am trezit cu o durere de cap ingrozitoare, iar cand am ajuns la liceu, am dat de fite, si arfe.deci...frustrated

| Oanny a răspuns:

Pff, prima zi la liceu.Pai a fost buna pana cand am aflat ca am ore de la 13. 00 sad...mai bine era de dimineata. Oricum colegi buni doar doua pitzi si baietii n-am reusit sa ii cunosc inca. Buna ziua doar ca am stat doua ore in picioare pana sa intram in claselaughing. Ziua ta cum a fost?big grin

| andrei123 a răspuns:

Pentru me a fost groaznica...

| aLaLa a răspuns:

Siper, adica nu am facut nimic doar ne-am luat cartile big grin

| dsada a răspuns:

Ff nasphacryingcrying nu vreau scoala am o diriga ff reasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era sa adorm...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala mea a inceput de multtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine au trecut anii... Mi-am amintit si eu de prima zi de scoala. :( http://sp2.ro/019926

| CriCri a răspuns:

A fost frumos, dar totusi imi pare rau de vacantasad

| lapadatgeorge a răspuns:

A fost superb :*. I'love my school!:*

| AaAaAaAaAaA a răspuns:

La mine pria zi de scoala incepe la 3... iupy!

| blake_9218 a răspuns:

Naspa... sper ca la voi nu a fost asawinking