| REDded a întrebat:

Degraba absolvesc liceul si am tentatia sa plec la facultatea de stiinte economice si sa aleg specialitarea Business si administrare (eu aceasta ff tare vreau)numai ca mii ingrija ))in sfera aceasta matematica joaca un rol principal ori nu? eu intreb fiindca am probleme cu mat.si imi place acest obiect deloc))spuneti-mi cine stie matematica in sfera Business si administrare joaca un rol principal?

7 răspunsuri:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

''Degraba absolvesc liceul''

Chiar ca, nici sa scrii corect romaneste nu stii.

| REDded explică (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Poate eu sunt de alta nationalitate nu te-ai dat intrebare 4iuvak? si vopse nahui mia imi trebuie sa fiu romin? ca la **** mea i-am vazut! eu scris intrebarea ca tu sa raspunzi la ea, dar daca nu stii mai bine nu scrie nimic! si nu te viibi de gre6ele mele ok?!

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru REDded):

Daca esti de alta nationalitate si scrii asa in examene n-ai nicio sansa sa le treci fiindca profesorul va considera ca-l iei la misto. Ori inveti romana cum trebuie ori n-ai decat sa faci facultate in limba materna.

| REDded explică (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Tu posibil nu stii ce se intimpla in Basarabia)))aici fiecare al 3-lea locuitor al tarii vorbeste in rusa, la mine asa s-a aranjat in viata ca am mai multi prieteni care vorbesc in moldoveneasca dar in familie eu vb in rusa, si la fel imi fac studiile in scoala rusa! si eu sunt increzut ca daca imi postam intrebarea mea in l rusa pe saitul acesta eu raspuns niciodata nu mai primesc))si eu vreau numai un singur lucru sa-mi raspunda la intrebare si alt ceva nimic))sa nu-mi faceti observatii cum scriu, ca si singur stiu ca nu am destule cuvinte md in vocabular!

| neutrino a răspuns:

Da.

| darrio2007 a răspuns (pentru REDded):

Pardon! Cuvinte romanesti.Nu cuvinte md.

| darrio2007 a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

La rusi.