| BLURREDLINES a întrebat:

Din clasa aXI-a filo, nu se mai face matematica/fizica?

Răspuns Câştigător
| mizantropuldinmine a răspuns:

Sunt la filologie bilingv si ni s-a spus ca din a XI-a nu mai facem mate, chimie, fizica

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica oricum se face, e materie de BAC! Imposibil sa nu faci matematica.

| BLURREDLINES explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca la mine la scoala, daca esti la filo din clasa a XI-a nu se mai face matematica/fizica/biologie. Dar nu sunt sigura daca e asa in toata Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BLURREDLINES):

La noi nu se mi face fizica, atat! Dar matematica, se mananca pe paine chiar si la profil filologie(nu vrei sa stii ce e la mate-info).

| Denny16 a răspuns:

Exact sunt de acord cu bbetos. pentru cei care termina filologia nu dau bacu-l din matematica, deci nu mai facem matematica!

| AsuIepurasulDePlus a răspuns:

Se face, dar mai putin. Cei de la mate-info mananca mate pe paine

| GoldandSilver a răspuns:

Cei de la filo nu mai fac mate sau fac putin pentru ca ceide la folo dau bacul la limba romana limba engleza sau franceza si geografie istorie sau siinte sociale