| Diaaaana a întrebat:

E ASE-ul(marketing) o facultate de viitor? Adica iti gasesti de lucru dupa ce termini?

Răspuns Câştigător
| Mymiii a răspuns:

Este o facultate buna si nu este atat de dificila. Daca ai abilitati precum munca in echipa sau comunicarea te poti descurca. Insa, traim intr-o tara saraca precum Romania, unde este foarte greu sa iti gasesti de lucru. Oricum, e o meserie de viitor! Daca nu iti gasesti de lucru in tara, poti merge in tari straine unde este platit destul de bine si ai conditii optime de lucru.

1 răspuns:
| Diaaaana explică (pentru Mymiii):

Mersi multhappy