| AvalohAlyn a întrebat:

E grea postliceala de masaj? Este cineva sau a fost la ea? Cat de greu este?

9 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Nu,de ce sa fie grea, ca orice scoala, te vei descurca nu iti face griji.

| Freya1 a răspuns:

Si eu vreau sa fac niste cursuri.

| Harley18 a răspuns:

Faci multa anatomie, daca iti place nu e greu.winking

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Eu unul cred ca daca iti place, o sa ti se para foarte usoara, asa ca go for it?

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Freya1):

Dupa ce termini cursurile sa-mi spui, sigur o sa-mi fac o programare la tine

| AvalohAlyn explică (pentru Freya1):

Cursuri de masaj?

| Freya1 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da

| AvalohAlyn explică (pentru Freya1):

Cat costa si cat dureaza?

| Freya1 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Depinde cred ca pe putin 500 si ceva de lei si 2 3 luni.Acuma eu vreau intai sa muncesc ceva sa imi fac bani sa am si de cheltuiala si de curs.