| AnoNymOuSS11 a întrebat:

Exemple de colegii cu media de la 9 la 10 unde sunt profesorii intelegatori, ai viata sociala si colegi ok pe profil stiinte ale naturii, mersi

7 răspunsuri:
| AnoNymOuSS11 explică:

EDIT: Din Bucuresti, nu conteaza sectorul

| darrio2007 a răspuns:

Ce vrei tu este o utopie.

| AnoNymOuSS11 explică:

Ba eu v-am zis exemple....nu mai trollati, dati exemple macar...

| AnoNymOuSS11 explică:

Nu cred ca exista licee in ferentari cu media de la 9 la 10.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai sunt destule intre noua si zece desi eu ma gandesc in pricipal la colegii nationale.
Sectorul 1: Ion neculce, Ion luca caragiale tot in 1 cred ca e
Sector 2:Iulia hasdeu, Spiru haret, Cantemir eventual si Viteazul
Sector 3:Matei Basarab
Sector 4: Sincai am auzit ca e destul de strict, nu stiu de Ion Creanga cum e
Sector 5 :Lazar dar este destul de greu
Sector 6 Elena Cuza

| AnoNymOuSS11 explică (pentru Nirvanaaa):

Mersi, asta voiam sa vad m-am exprimat eu gresit, trebuia sa zic colegii nationale

| Victoria18 a răspuns:

Colegiul National Sfantul Sava. Cel mai bun din Bucuresti.