| ZuzuBybyshor1997 a întrebat:

Fundita! Cum intru pe site-ul www.eucitesc.ro nu imi apare nimic sa dau clik imi apare o pagina decat "Din 30 aprilie 2012
www.eucitesc.ro.
Cea mai mare comunitate de lectura
destinata celor mici."
De aici ce fac?

Răspuns Câştigător
| bellabellutza a răspuns:

Site-ul apare pete 3zile adica pe 28.05. 2012! fundita?

10 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Este doar o singura pagina, cea care o vezi, nu ai ce sa mai accesezi la acel site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă chiar vrei să citești, intră pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://lecturi-scoare.blogspot.com/

| Yoana3 a răspuns:

Tuturor nu le merge si zice ca sa deschide din 30 Aprilie si suntem in Mai straight face

| Boian_Teodor_1998 a răspuns:

Am cumpărat cartea "Marele Nate" și am înțeles ca dacă intri pe site sunt diferite concursuri, am intra și tot asta arat.

MOTIV: 1.Au uitat.
2.Nu le pasa
3.ANONYMOUS

| eucitesc a răspuns:

Nu e nici un 30 aprilie. Visati. Scrie :
Au mai ramas --- zile --- ore ---min. --- sec. pana la marea lansare a site-ului Eucitesc.ro, cea mai mare comunitate de lectura destinata celor mici.
Asteptati si uitati-va la numaratoare. Si nu va mai luati de ei, daca voi n-ati inteles care-i treaba. big grin Optional sa o faceti, eu doar v-am dat un sfat...

| Andrei_Lucian_1974 a răspuns:

Clubul asta de lectura la infiintat doamna mea de romana mi-a zis sa intru pe site da nu merge

| Andrei_Lucian_1974 a răspuns (pentru bellabellutza):

Nu apare amimpresia ca e o minciuna

| Icristian a răspuns:

Pentru a putea intra pe www.eucitesc.ro trebuie sa fii intr-un club de lectura si de la coordonator sa primesti un card cu un cod. codul il introduci pe site unde scrie creeaza un cont nou.Bafta!

| grozmly a răspuns:

Ce cod ai?

| Calugaru_Alexandru_Mihai_1995 a răspuns (pentru grozmly):

MYHH5N este codul de cititor.