| maximojovanu a întrebat:

Hei salut
Ce cadou am putea oferi dirigintei de ziua profesorului nu vreau idei de cadouri simple petru ca vom pune bani toată clasa şi vom lua un cadou mare
PS. tablou i-am luat anulş trecut

6 răspunsuri:
| anonimaanbctpm a răspuns:

O pereche de cercei sau un lant de argint.

| Crackman a răspuns:

Nu ii dai nimic, lepre care asteapta porcari din astea nu exista... ii dai ocutie cu bomboane si bafta... muma lor de profeso

| TeoOnaca a răspuns:

Faceți un album foto în care sa puneți poze cu voi, cu clasa voastră, din activitatile pe care le.ati avut împreună

| Cameliapantiru a răspuns:

Un buchet de flori/o floare la ghiveci, o cutie de bomboane Raffaello, un pix/stilou elegant si o agenda. Si, poate, o carte a autorului ei preferat sau un album de arta.

| maximojovanu explică (pentru TeoOnaca):

Problema e ca nu prea avem poze dpentru a face un album si nici o poza calitativa pentru a o inrama iar daca vom face una isi va da seama

| maximojovanu explică (pentru anonimaanbctpm):

Cea mai buna idee mersi mult a fost aprobata su de colegii mei