| AleCat0 a întrebat:

Credeti ca anul asta vor scadea mediile de intrare la liceu? ( sunt din Constanta si am luat 9, 10 si imi mai trebuie o sutime ca sa am aceeasi medie cu ultimul copil care a intrat anul trecut la profilul respectiv, m-as enerva daca nu as intra cu 9, 10 avand in vedere ca anul trecut a intrat un copil cu 9, 11)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vor mai creste, dar nicicum nu vor scadea.
Toata lumea s-a laudat ca au facut tot si au note mari.

| AleCat0 explică (pentru Violleta2022):

Nu prea cred, la stiri spuneau ca au fost rezultate mai slabe decat anul trecut plus ca in 2017 au fost mediile mai mari, iar in 2018 au scazut

| AC4S4 a răspuns:

Eu cred ca vor fi asemanatoare cu cele din 2018.