| AleAlecS a întrebat:

Heii imi puteti spune cam ce ore se fac la profilul economic si la ce se da teza si bac?

Răspuns Câştigător
| pisii11 a răspuns:

Heii eu sunt la Liceul economic pe profil economic si fac 3 specialitati : contabilitate, organizarea unitatii economice si studiul calitatii produselor ceva de genul asta. sut foarte grele toate, din ce am auzit la bac se va da romana, mate, o specialitate si cam atat stiu eu.

3 răspunsuri:
| AleAlecS explică (pentru pisii11):

Si tu la ce profil imi sugerezi sa merg?

| foxsilver a răspuns:

Poti afla de aici:
http://www.madgearu.ro/
Pentru ca sa afli ce materii se studiaza, te duci la MENU, dai click pe "Despre noi", apoi pe "Curriculum".
Despre ce materii da examen la Bac, tot la MENU vei da click pe "Examene".

| dongo a răspuns:

Daca vrei sa mergi la un liceul economic eu te sfatuiesc sa te duci pe industrie alimentara...dai teza la fizica sau chimie alegerea ta