| monacool a întrebat:

Heii prieteni:dpuppy dog eyes Am si eu o >intrebare:". Dau fundita la raspunsul care ma va >ajuta:. Vreau sa imi descarc pe telefon Talking Tom Cat big grin si nu gasesc un >site:" Nu am iphone. Am LG T500:d. Ma puteti >ajuta?:puppy dog eyes.

Merci >Oricumoh go on...:"

Răspuns Câştigător
| oWnYou a răspuns:

Talking Tom Cat 2 este o aplicatie Androit, ceea ce necesita sistem de operare Android.
LG T500 nu este Android.
Deci nu merge jocul. sad

Funda?big grin

3 răspunsuri:
| Kydie a răspuns:

Hey! am avut eu Lg T500...dar nu poti face asta este mult prea putin performant acesta ...Srry funda?

| monacool explică (pentru Kydie):

Merci:* de raspunsul tau:* Sorry nu o sa iti dau funda big grin pentru ca vreau sa mai aflu si alte pareribig grin si apoi ma voi decidebig grinpuppy dog eyes

| monacool explică (pentru oWnYou):

Cum i-am zis si lui "cineva_1306 " asa iti zic si tieblushing Astept mai multe raspunsurioh go on