| AlexandraMiranda a întrebat:

Heii TPU. As vrea sa stiu si eu, cum sa imi conving parintii sa ma mute la alta scoala. La mine la scoala sunt numai needucati. Injura, se bat, fumeaza si multe altele. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| AlexandraAlexuta a răspuns:

Mai stai acolo cateva zile. Daca colegii tai sunt atat de needucati, in fiecare zi cand te intorci de la scoala plage-te la ei si spune-le tot ce se intampla. Daca asta nu merge, incearca sa discuti cu ei civilizat, sunt parintii tai si sigur te v-or intelge. Spune-le ca nu poti invata in preajma lor, ca sunt foarte galagiosi in ore si in pauza si ce mai fac ei. Sunt parintii tai si sigur o sa te inteleaga! Mult succes la scoala! Pa!

3 răspunsuri:
| aristotel321 a răspuns:

Sall! Stai de vorba cu parintii tai si explica-le tot de la cap la coada!

| BuffaloSoldier a răspuns:

Pai ii rogi sa te mute la o alta scoala, pentru ca nu mai suporti acolo, sunt needucati, injura, fumeaza, se bat

| AlexandraMiranda explică (pentru AlexandraAlexuta):

Multumesc mult pentru sfat! happy