| anonim_4396 a întrebat:

Hello happy Credeti ca anul asta vor creste mediile FOARTE mult la licee? Eu am media 9.36 si am optat pentru Mihai viteazul prima optiune(9.33). Am pus asa:
1. CNMV mate info
2. CNMV stiinte ale naturii
3. Iulia hasdeu mate info

Credeti ca voi intra la vreunul din aceste licee? sad Mi-e chiar frica.straight face Sper sa nu fi facut o prostie ca am pus pe primul loc un liceu cu media atat de apropiata vata de-a mea. Nu stiu cum rezist pana cand se afiseaza laughing Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Elle2117 a răspuns:

Pana pe 2 iulie va fi un chin.
intri nu iti mai face probleme, sunt sigura ca mediile nu vor creste foarte mult anul acesta.
pupici!

11 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna, nu iti face griji pentru ca sigur vei intra la liceul dorit.Si mie imi este frica dar trebuie sa ne rugam la D-zeu sa ne ajute si sigur va fi bine...Succes!

| Turquoise a răspuns:

Stresul asta :-ss stiu ce simti. la mine e diferenta de 10 sutimi [eu am cu 10 sutimi mai multlaughing] si mor de frica straight face

oricum.hai sa ne rugam sa fie totul bine day dreaming

| Turquoise a răspuns:

@anonima10 orice medie ai avea tot nu poti fi asa linistit.Incercam sa fim realisti straight face

| Cherisheverything a răspuns:

Hey multumesc pentru incurajari laughing nu nu am pus DOAR 3 optiuni sunt vreo 120 laughing dar eu sper sa intru in acestea 3.sad

| Elle2117 a răspuns:

@anonima10 tu ca ai 9, 87 dar astia care au intrat doar cu 2 sutimi peste? oricum observ ca te lauzi ca ai 9, 87.ar trebui sa zic felicitari? oricum trebuie sa ne facem griji, indiferent ce medii avem

| anonima10 a răspuns:

Intri.Nu-ti face griji. Dar trebuia sa mai pui niste optiuni in afara de astea ca sa fii tu sigura.Mai sunt 3-4 zile.Stai calma.Succes:*

| anonima10 a răspuns:

Ce medii aveti de va e asa de frica?raised eyebrows

| anonima10 a răspuns:

Nu mi se pare normal sa fiti toti ingrijorati.Si nu sunt de acord ca trebuie sa imi fac griji.Eu am 9, 87 si vreau sa vina rezultatele doar ca sa vad a cata am intrat ca medie.winking

| teodoram a răspuns:

Ai pus doar 3 optiuni? straight face e posibil sa ramai pe afara straight facedaca anul asta se vor intra cu medii foarte mari... oricum, mult noroc happy

| mamazmeilor a răspuns:

Nu cred c-ar trebui sa-ti faci probleme.
Din cate-am vazut eu, au cam scazut mediile in ultimii ani.
Si nu, n-ai facut nici-o prostie c-ai pus liceul ala pe primul loc, in mod normal asa se face.:p

| myhaita a răspuns:

La mine diferenta fata de anul trecut este de 6 sutimi. Sper ca vi intra si iti doresc ult SUCCES si tie!