| ForeverAB2UTY a întrebat:

Hello TPU!happy. Cine este fan K-PoP? Eii bine eu sunt o mare fanabig grin. Vreau sa imi fac cati mai multi prieteni care asculta K-PoPhappy. Sa impartasim pareri, trupa preferata, etc. Dati-mi va rog id-ul vostru de mess prin mesaj, sau vi-l pot dau eu^^.

10 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Eu sunt fana k-pop. big grin Formatiile mele preferate sunt BigBing, JYJ, Dbsk, Shinee, super junior, u-kiss, t-ara etc.

| HarMonyy a răspuns:

Si mie imi place k-pop:X dar si Girl's Generation nu sunt prea departe:p

| xxdrgn a răspuns:

Hey`! Si eu sunt fana k-pop, k-drama si cam tot ce tine de Coreea de Sud!
Ma bucur sa vad ca pe zi ce trece suntem tot mai multi. [Fighting!^^]

| denidenisa98 a răspuns:

Si eu sunt o maare fana kpop..Preferatii mei sunt INFINITE & Big Bang ^.^

| ForeverAB2UTY explică (pentru denidenisa98):

HiiHii ^.^ Ai mei sunt Beast

| HyunRae a răspuns:

Si eu sunt happy. Mor dupa Nu'est si MBLAQ. Si unele din prefeatele mele mai sunt si Exo k. Super junior, JYJ, f(x) etc.
id-ul meu e : dana_fluturash11 daca vrei sa vorbim happy

| BigBang1 a răspuns:

Eu sunt fana k-pop. :d imi place mult BigBang, SHINee, Exo Blok B, 2NE1, B.A.P, Nu'est si MBLAQ

| BigBang1 a răspuns:

Eu sunt fana k-pop. :d imi place mult BigBang, SHINee, Blok B, B.A.P, Exo, 2NE1, Nu'est si MBLAQ etc.

| alexandra98flory a răspuns:

Buna..si mie imi plac foarte mult coreeni..in special DMSK, NU'EST, BingBang, SS501 si nu in ultimul rand ft island cu ultima melodie..Severley..id meueste alexa_tud2010, astept cereraea ta ed prietenie si a tuturor si multe pareri..De exemplu actori preferati sau cantece.mie imi place foarte mult de KIM HYUN JOONG. spuneti voi ca nu-i dragut.

| Odise a răspuns:

Eu sunt o fana k-Pop:XAdoor K-Pop-ul..nu pot rezista o zi fara sa ascult macar un cintec! De baieti imi plac trupele:BigBang, Shinee, 2pm, MBLAQ.
De fete: 2ne1.T-ara!
Imi plac mult filmele coreene:X