| Siracuzia a întrebat:

Hello! Vreau sa intru la profil uman la liceu.Tre sa dau examen la engleza sau franceza?(la admitere)

Răspuns Câştigător
| Bitter a răspuns:

La ala nu-i nevoie de examen.Deci numai daca vrei sa intri la profil de filo intensiv engleza dai examen la engleza la restul nu ai nevoie de examene, intri fara probleme.

11 răspunsuri:
| rossa a răspuns:

Da...eu sunt la profilul asta, il dai la sfarsitul cls a 8-a...

| JiHyun a răspuns:

Cred ca engleza/va trebui sa alegi/amandoua

| Bitter a răspuns:

Daca vrei sa intrii la intensiv engleza trebuie sa dai examen la engleza, atat.

| Siracuzia explică (pentru rossa):

Dar la engleza sau la franceza?

| Siracuzia explică (pentru Bitter):

Si daca nu vreau la intensiv engleza?

| Bitter a răspuns (pentru Siracuzia):

Poi numai la profilul asta se da examen

| Siracuzia explică (pentru Bitter):

Si la franceza daca vreau sa dau, pot?

| Dedeeeee a răspuns (pentru Siracuzia):

Pai sa dai la ce vrei si la cate vreihappy. la sfarsitul clasei a 8a. e bine daca alegi sa le dau pe amandoua...iti prind binehappy

| Siracuzia explică (pentru Bitter):

Multumesc tuturor, nu stiu cui sa dau funda acum.

| Bitter a răspuns (pentru Siracuzia):

N-ai pentru cehappy

| rossa a răspuns (pentru Siracuzia):

Eu sunt la franceza... dar aici nu fac lb engleza fac lb italiana, dar daca vrei sa inveti ambele limbi va trebui sa te duci la engleza...winking