| arsen a întrebat:

Hey, am luat doi de 3 la Romana, cum pot sa ii spun mamei dar sa nu fie prea direct. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Asteapta niste note mai mari si da vestile proaste, dar sa afle de la tine, si zici ca ai luat un 10 si un 3, apoi peste cateva saptamani mai spui o data, sau ii dai un cadou inainte :d

4 răspunsuri:
| arsen explică (pentru Tavy100):

Sincer chiar buna ideea. Multumesc. mai astept niste raspunsuri =DD

| Prapacea a răspuns:

- Mama am luat un3 la mate
- ####@&
-Te-am păcălit am luat la română

| monstrulet a răspuns:

Am luat 2 note, care adunate fac 6

| Himera a răspuns:

Incearca sa scoti ceva bun in evidenta "am luat un 10 la mate" sau nu stiu, faci curat prin casa si ii spui asta, sau gatesti, ceva care sa o surprinda placut si apoi pomenesti de 3. Sa alegi un moment in care e calma.