| minho a întrebat:

Hey cine ma ajuta cu un link sau ceva, am nevoie de subiectele care s-au data la evaluare in educatie pentru clasa a 11a la matematica.Eu am gasit ceva dar cand le descarc nu le pot vedea habar nu am de ce. Daca stiti careva sa ma ajutati.Multumesc!

2 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Vezi ce extensie au respectivele fisiere, identifica programul apoi instaleaza-l... happy

| minho explică (pentru BTWIN):

Pai nu prea ma pricep la astea de aia am intrebat daca ma poate ajuta cineva.