| AncaGabriela03 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata despre licee, maine trebuie sa completez fisa de inscriere si nu stiu ce sa pun ca fiind prima optiune. Traian sau Henri Coanda. Am auzit ca la Henri Coanda nu sunt mai deloc fete. Profilul vreau sa fie filo sau stintele ale naturii.
Sunt foarte nehotarata si am zis sa apelez la voi... Va rog lamuriti-ma cat mai urgent????

2 răspunsuri:
| Diavolo18 a răspuns:

Eu am terminat in Traian. Sunt profesorii foarte ok. Am prins niste profesorii care stiau sa explice dar nu toti. Mai sunt si puturosi. Dar mna asa este la toate scolile.

| AncaGabriela03 explică (pentru Diavolo18):

Mercii mult! Si pe ce profil ai fost?