| Harumiiii a întrebat:

Cum vi s-a parut bacul anul acesta? Cam pe la ce ora se afiseaza rezultatele la centrele de examinare maine?

8 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Bacalaureatul mi s-a parut destul de simplu, in comparatie cu anii trecuti.Ma rog, probabil ca nimeni nu se astepta la poezie, dar daca ti-ai pierdut doar cateva ore, invatand, sunt sigur ca se puteau obtine note frumoase.Rezultatele apar, fie maine dupa ora 12, fie pe luni.Presupun ca pe edu.ro.

| ank a răspuns:

Pe unii i-a distrus cu poezia. oricum la mate-info au fost subiectele atat la mate cat si la romana usoare, din spusele lor.
Eu sper la nota cat mai mare..Doamne ajuta!
Sigur se afiseaza maine?

| GabrielaIoana a răspuns:

Bacul de anul asta a fost mai usor fata de ani trecuti si asta stie toata lumea probabil sau luat masuri sa nu se mai pice in masa ca anii trecuti.Rezultatele vor aparea in jurul orei 12 maine.

| Harumiiii explică (pentru ank):

Stiu, fata de anul trecut matematica a fost floare la ureche. Si poezia mie una mi-a placut mai mult decat romanele, mai ales Bacovia XD.
Din spusele celorlalti care au dat in anii trecuti bacul asa s-au afisat in fiecare an. Sper si eu sa le puna maine. Bafta!

| Harumiiii explică (pentru fuzzer):

Luni cica se afiseaza pe net. Maine am auzit ca se afiseaza la centrele de examinare.thinking

| fuzzer a răspuns (pentru Harumiiii):

Posibil.Mai bine vad pe net, n-am emotii, stiu c-o sa-l iau.Dar vreau sa am note frumoase, poate imi *** aia un 5, asta da nota frumoasa. Ma rog, mult succes!

| Harumiiii explică (pentru fuzzer):

Mersi! Eu ma duc maine sa-mi iau de o grija XD. Bafta si tie!

| fuzzer a răspuns (pentru Harumiiii):

Hai cu 10!