| Adelyna06 a întrebat:

Daca ma apuc acum de invatat (eu nestiind prea multe din ce trebuie sa stiu) reusesc sa iau macar 9.10 la ambele materii in examenul de evaluare nationala?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Dacă ai ambiție și înveți bineînțeles că poți.

4 răspunsuri:
| wholePrize1 a răspuns:

Hey!
Ei bine, nu trebuie sa iti pui problema daca reusesti sa iei o nota mare.
Pune-ti problema motivatiei.
Ai chef sa lucrezi? Sa inveti?
Pentru ca daca ai chef, atunci inveti bine si poti sa iei o nota mare.
CHEFUL CONTEAZA!

Sper ca te-am ajutat!

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu stiu de ce sunteti asa de speriati de examenul ala. Mai sunt 5-6 luni pana atunci, ai timp suficient sa te pregatesti

| ywar a răspuns:

Reusesti! Invata! Vei fi primuuuul!
Esti cel mai bun!

| Adelyna06 explică (pentru Furnicuta000):

5-6 luni dar in astea 5-6 exista si vacante si weekenduri de iesit in oras