| TopCom360 a întrebat:

Hey TPU.V-ar placea daca Examenul de Evaluare Nationala la Limba si Literatura Romana s-ar mai da inca o data,cu subiecte diferite normal,dar un rank la fel cum a fost acela,adica nivelul de dificultate, in ciuda faptului ce s-a intamplat ieri?

10 răspunsuri:
| BrokenAngel a răspuns:

Sigur că da. Dar nimeni nu-și dorește să mai dea examenul încă o dată. oh go on

| Ramo137 a răspuns:

Da, normal big grin

| Mary24 a răspuns:

Dafrustrated

| C3dRyK a răspuns:

Sigur ca nu. N`am ce face acasa?!

| Andrusca135 a răspuns:

Clar ca da!

| LittttleMonster a răspuns:

Voi nu sunteti normali oameni buni.Cum sa dai inca o data capacitatea? Daca voi ati fi facut bine nu mai ziceati sa mai dati inca o data.Doar ca ati facut voi prost nu inseamna ca ceilalti sa va suporte comentariile cu privire la capacitate.Atata va strofocati de parca muriti.NU! NU sunt de acord.Si nici ministerul nu e.Asa,ca sa stiti. happy

| TopCom360 explică (pentru LittttleMonster):

Uite si eu am facut bine, mai putin la un sinonim si la functia sintactica si morfologica.De ce sa nu il dau. Daca crezi ca la asta iei nota mare, la celalalt cu acelasi nivel de dificultate de ce sa nu iei? Si cum spunea si Badea la TV, sa faca subiectele limpezi, nu capcane si sa stai la o subordonata 15 min si cand colo nu e buna nicio varianta.Luati si voi un Snickers cand sunt flamanzi nu mai gandesc si la subiecte.Eu optez pentru predicativa sau punctaj maxim la amandoua

| LittttleMonster a răspuns (pentru TopCom360):

Eu mi-am calculat nota.imi iese 9, 70 cu cate 11 sutimi la compuneri si la ex 5 sub I A mi-am dat 5 sau 4 p.ca sa fiu corecta.si e minim care pot sa-l iau 9, 70. Poate as face la fel de bine, poate mai rau.Dar oricum, nu se va mai da examenul.sigur.mai vorbim cand se afiseaza notele happy

| TopCom360 explică (pentru LittttleMonster):

Bine,intreaarea a fost asaa caaa..sa zicem un test de da sau nu pentru cei cu PR.dar sg k nu se va mai da.

| aNoNN1m a răspuns:

Asta care zic ca da inseamna ca nu au facut nimic si mai vor o sansa poate poate fac si ei mai mult...eu nu vreau pentru ca am facut bine si ma astept la un 9.50, iar daca mai dau o data nu stiu daca mai fac atat