| elenuyzy a întrebat:

Hey, va rog sa ma ajutati! a urmat cineva facultatea de litere? sau poate inca urmeaza? ce fel de admitere ati dat? scris sau oral? ce poti fi intrebat la un interviu in limba engleza?

2 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Si eu vreau sa dau la litere la engleza-norvegiana si as fi curios in ce consta examenul la engleza happy

| elenuyzy explică (pentru Shatteredx):

Eu vreau sa dau la dunarea de jos (sunt din Galati) si am auzit ca examenul consta intr-un interviu. eram curioasa daca a mai dat cineva o astfel de proba, cam ce intrebari i-au fost adresate.