| Anaa939839393 a întrebat:

Hi! Urmeaza sa dau competentele la limba engleza. Vreau sa stiu, daca la o proba iau un punctaj intre 0 si 10 se pune "-".
Ma va afecta acea "liniuta"?
Bine ca din cate am inteles de la doamna profesoara, prezenta e importanta.
Iar valabilitatea acestor competente mai exact a diplomelor este de 6 luni sau is valabile mai mult timp?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu o intrebi pe doamna profesoara? Ea este cu voi in clasa si te va putea ajuta, intreaba o pe ea.

| Anaa939839393 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai … ea nu "are timpul necesar" sa ne raspunda …datoria nostra este sa fi invatat… si nu mai aveam intrebari

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anaa939839393):

Si noi crezi ca stim? Ea trebuie sa aiba timpul necesar deoarece ea a ales sa fie profesoara si pentru meseria asta ia salariu, nu vine la clasa degeaba, este plătită, asa ca profesorii vor salarii mari sa le dea statul, dar pe ce? Ei trebuie sa dovedeasca ca i si merită salariul, sa scoata elevi premianti sa se zbata sa va invete sa i si faca timp, ce vorba este aia, nu are timp? Dar de ce nu are timp ce face in clasa sta pe Instagram? Ce varsta are profesoara?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai Ana?

| Wr3nch a răspuns:

Is fix-pix si nu conteaza la nimic.

| user0010 a răspuns:

Nu te va afecta. Contează să fii prezentă.

| user0010 a răspuns:

Asta mă întrebam și eu cu valabilitatea, unii ziceau că sunt valabile un an, alții toată viața, deci, nu știu exact, îs păreri diferite.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dar la competentele de limba engleză ți se da calificativ nu punctaj. Nu exista sa iti pună liniuță.
Nu te afecteaza. Da, prezenta contează ca dacă nu te duci pierzi bacul. Dar oricum treci.