| king5151 a întrebat:

Imi poate spune cineva asemanari intre Vasile Baciu si Ion din Romanul Ion? Cat mai multe, am nevoie urgent

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Le gasesti citind romanul, ca nu da nimeni bacul pentru tine.

| king5151 explică (pentru Wr3nch):

Imi trebuie intr o ora nu e vorba de bac, imi trebuie 2 3 citate

| Fatamuntilor a răspuns:

Temele sunt interzise aici!
Totusi nu va inteleg pe voi.Chiar vrei mura-n gura! Doar printr-o cautare au gasit un raspus destul de bun.Citeste macar un rezumat, nu se poate sa munceasca altul pentru tine.

| sierra1 a răspuns (pentru king5151):

" king5151 : Imi trebuie intr o ora nu e vorba de bac"

frecții, nu ești in stare să-ți faci o nenorocită de temă?