| Anonimul8091231 a întrebat:

Imi puteti spune ce ore se fac la turism si alimentatie? (la profesionala). In afara de materiile facute,pana acum in gimnaziu. Ex romana, mate, fizica etc...

Ce ore noi vor fi? (asta ma intereseaza cel mai mult. Ce ore noi voi avea).

Cel mai bun raspuns va primi funda.

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Pai, eu am făcut in clasa a 9a contabilitate, logica, procese de baza in alimentație, servicii de bază, ceva cu turism, nu mai știu sigur cum se numea, și nu îmi mai vine ceva in minte. Oricum, o să fie câteva module care se fac depinzând la ce profil anume ești. Eu am fost la tehnician in turism, iar acum sunt in clasa a 10a dacă mai ai întrebări.

3 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Dacă vrei îți pot spune la liceu. Nu știu cum e la profesionala.

| Anonimul8091231 explică (pentru Crescent):

Da,te rog sa imi spui.

| Anonimul8091231 explică (pentru Crescent):

Am inteles, acum pe moment nu mai am intrebari, dar daca voi mai avea, o sa te intreb. Mersii ca mi ai raspuns