| AvalohAlyn a întrebat:

Imi spuneti si mie toate facultatile care se recomanda dupa terminarea unui liceu cu profil umanist? O lista.Va rog.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Sunt destule, acum depinde ce iti place : litere, drept, psihologie, geografie, jurnalism, politie, sociologie, istorie si arheologie, relatii internationale si studii europene, stiinte politice.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De litere. Tigruleee esti obsedat de asta laughing Bea o bere si lasa facultatile.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Ma gandesc putin si la viitor brolaughingTu nu?laughing

| AvalohAlyn explică (pentru LaLaura):

Multumesc.Astea sunt toate toate?happy

| LaLaura a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cred ca da, mai sunt, dar au si un pic de real.
Dar s-ar putea ca la acele facultati sa mai aibe ramuri, cum este dreptul are si stiinte administrative, psihologia are si pedagogia, si lista poate continua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Iei bacu' nu iei bacu' semintele tot gustu' ala are.