| AllanClare a întrebat:

In programul noului guvern se mentioneaza o marire a burselor.Este adevarat? Cu cat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se mentioneaza ca bursele pentru studenti o sa fie marite cu 250% (de 2, 5 ori) fata de cele prezente, nu este o suma fixa.

10 răspunsuri:
| CAsianBoss a răspuns:

Da,este adevarat. Vor sa dubleze alocatiile si bursele.

| ZanaCeaBuna01 a răspuns:

Daca esti student o sa ai 5 miliosne bursa.

| AllanClare explică (pentru Ioandelasal):

Cand? Un link daca se poate?

Bula
| Bula a răspuns (pentru AllanClare):

Cu promisiuni e plina traista politicienilor si podul oamenilor.
Asteapta prima data sa-si numere banii, sa le imparta, si vor vedea ei cat mai ramane pentru eventualele mariri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ZanaCeaBuna01):

Miliosne? Frumos numelaughing de unde l ai scos?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru AllanClare):

In program este prevazut ca din 2017, ce inseamna asta n-am de unde sti, poate de la inceputul anului universitar 2017-2018. O sa stim exact cand va aparea prevederea legala.
Nu mai stiu exact unde am citit, poti cauta pe internet.

| ZanaCeaBuna01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vroiam sa spun milioane da, inchide.ti.gura

| 6Anonim9 a răspuns (pentru AllanClare):

Cand o sa faca plopul mere. laughing))))))
V-a dat teapa Dragnea baaa. De unde mama lui scoate bani pentru atatea mariri, dar mai si reduce din taxe? De unde apar banii din bugetul Romaniei daca nu are venituri, adica taxe si impozite? laughing))
Hai sa ne imbogatim, dar fara sa primim bani, doar sa dam. Cum vine asta?

| tickey a răspuns:

Pana se pune in aplicare terminati voi scoala

| AdrianaBacescu a răspuns:

Da.