| mia100خوبصورت a întrebat:

Intrebare pentru cei din clasa a 8a. Cum vi s-a parut Evaluarea Nationala la limba romana? Mie mi s-a parut foarte usoara! laughing)

19 răspunsuri:
| Ercjiaai a răspuns:

La fel si mie. Am fost foarte bucuros cand am vazut ca e basm happy. Sper sa iau peste 9.

| andrey2005 a răspuns:

Usoara happy happy laughing mai usoara ca la simulare

| Mara14 a răspuns (pentru Ercjiaai):

Daca la antonime am pus egal oare imi scade?

| Ercjiaai a răspuns (pentru Mara14):

Nu cred ca iti scade. Nu ar avea de ce. Pana la urma ai scris raspunsul corect.

| Mara14 a răspuns (pentru Ercjiaai):

Raspunsul e corect dar acum stau cu frica. Pai daca taiam se considera gresit nu?

| Ercjiaai a răspuns (pentru Mara14):

In niciun caz nu il considera gresit daca tai egalul... Oricum iti puncteaza stai linistita

| lovecats123 a răspuns:

Chiar prea usoara...ma asteptam la mesajul textului

| Mara14 a răspuns (pentru Ercjiaai):

Daca nu in puncteaza s-a dus dracu liceul la care vreau

| Ercjiaai a răspuns (pentru Mara14):

Stai linistita. Iti puncteaza 100%

| dodo1530 a răspuns:

Evaluarile sunt de nivel mediu, deci, daca esti bine pregatit, ele devin foarte usoare big grin Ma bucur pentru tine ca te-ai descurcat. Succes la mate!

| LimonadaBaa a răspuns:

Super usoarahappy

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Ma gandesc la care rochie imi vine mai bine cordonul e completiva indirecta?

| Anca2999 a răspuns (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Da, este

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns (pentru Anca2999):

Pupa-ti-as ochii tai! O sa iau 9.80!

| Anca2999 a răspuns (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Si eu tot cam asa laughing)) daca imi scade la compuneri daca nu imi scade iau 10

| roberta7087 a răspuns:

Si mie tot asa! Basmul il stiam foarte bine si nici naratiunea nu a fost grea. Bafta la mate!

| mia100خوبصورت explică:

Eu iau un 9, 60 daca nu imi scade la compuneri! laughing) Bafta la matematica!

| mia100خوبصورت explică:

Apropo, nu stiti cand se posteaza baremul?

| anonimguy3 a răspuns:

Eu care la inceput de an plangeam si aveam cosmaruri ca nu iau note bune, am luat 9.20 romana si 8.50 mate deci xD. (nu zic ca eu sunt unul care nu invata sau nu se straduieste de zic asa)