| alexhandsport a întrebat:

La ce liceu v-ati pus si la ce profil primele optiuni? in ce oras?

10 răspunsuri:
| ReallyDifferent a răspuns:

In Bucuresti...prima si a doua optiune Kretzulescu economic si turism si alimentatie...si Hermes economic a treia optiune. Tu?

| Shado15 a răspuns:

Turnu magurele - liceul Unirea - Mate info, Stiinte, Filologie.

| Pokerman a răspuns:

Lmk-ul,mate-info din Galati

| Angel_Andra_1998 a răspuns:

Craiova, stefan velovan educator-puericultor...tu?

| RobyK2 a răspuns (pentru ReallyDifferent):

Ce medie admitere ai? tongue

| ReallyDifferent a răspuns (pentru RobyK2):

8.70. Tu?

| alexhandsport explică:

Pai eu sunt din bistrita : 1 andrei muresanu 2 infoel 3. liviu rebrenu la toate mate info .....si am media de admitere 9 46

| RobyK2 a răspuns (pentru ReallyDifferent):

Eu 8.65, si Kretzulescu este al 2-lea pe lista.

| ReallyDifferent a răspuns (pentru RobyK2):

Hmm.Sper sa fim colegi laughinglaughing Imi trimiti un mesaj pe privat cu facebook-ul tau?laughing

| RobyK2 a răspuns (pentru ReallyDifferent):

Facebook.com/robertstefanx