| RazvanTulsuc10 a întrebat:

La copilul meu la scoala este o profesoara de matematica pe nume Botez Liliana. Aceasta a țipat așa de rau in cat copilul meu are traume și mi-a spus ca a mai lovit și niște colegi de-ai lui as dori sa se ia măsuri!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Copilul dvs este autist, sau are vreun handicap mental?
Puteti sa faceti reclamatie acelui profesor dar trebuie sa existe martori toata clasa, care confirma acest lucru, iar copilul dvs sa nu aibe probleme psihice, ca atunci nu va fi luata in considerare reclamatia.

| LisaJulie a răspuns:

In regula, depinde de cati martori sunt puteti sa mergeti la director sa spuneti ca face plangere si nu o bagati in seama pe Violleta2022, are o probleme si jigneste destul de des

| darrio2007 a răspuns:

Nu cumva tu esti copilul?