| lazarsergiu a întrebat:

La profilul Stiinte Sociale din ce se va da Bacalaureatul? SI din matematica?

Răspuns Câştigător
| Andreea52 a răspuns:

La stiinte socilale dai formarea de competente la: o limba straina la alegere si la limba romana iar scris dai la: limba romana, istorie si la alegere: geografie, economie, sociologie, psihologie sau logica
Stiu sigur pentru ca eu sunt a12-a la stiinte sociale.kiss

5 răspunsuri:
| lazarsergiu explică (pentru Andreea52):

Deci nu dai BAC-ul la matematica?

| Andreea52 a răspuns (pentru lazarsergiu):

Nu, nu ai nicio treaba cu matematica, faci doar 2 ore pe saptamanawinking
funda?big grin

| Andreea52 a răspuns:

Am uitat sa iti zic ca o sa dai competente si la informaticabig grin

| lazarsergiu explică (pentru Andreea52):

Multumesc pentru sfat! Si inca ceva ce vrei sa faci mai departe?

| Andreea52 a răspuns (pentru lazarsergiu):

Pai nu stiu...ma mai gandesc inca ce o sa fac mai departe dar cel mai probabil o sa ma duc la drept sau psihologie.