| different a întrebat:

M-am mutat de la mate-info la stiinte sociale si am inteles ca trebuie sa dau o diferenta la latina. Stiti cam despre ce este vorba?

Răspuns Câştigător
| Caitlyn14 a răspuns:

In prima ora de latina ii spui profesorului, iar el o sa-ti dea un mini-test sau ceva de genul pe care oricum o sa-l treci big grin

2 răspunsuri:
| different explică (pentru Caitlyn14):

Doar atat? Imi cam faceam griji.:d multumeschappy

| Caitlyn14 a răspuns (pentru different):

Da,doar atat. Sper sa nu difere de la un liceu la altul, dar cand s-a transferat un baiat in clasa la noi de la S.N l-a lasat jumatate de ora si il mai ajuta si profesoara. Cu multa placere big grin